P0180

423,50 Kč s DPH

ks

Minimální množství odběru podložky s umělou trávou Multiplay je 20 ks.


Na objednávku Zboží pro Vás zadáme do výroby. Nadále Vás budeme informovat o možném datu expedice zboží, nebo kdy si zboží můžete u nás vyzvednout. Průměrná doba expedice zboží ve stavu na objednávku je 10 pracovních dní.
Pryžová podložka s umělou trávou Multiplay je perfektní volbou pro venkovní dlaždice, ať už se jedná o dlažbu na terasu nebo dlažbu na balkon. Díky vrchní vrstvě s umělou trávou navodí dojem jako u opravdové trávy. Dá se také využít pod různé pergoly, či do altánků. Více >>

Pryžová podložka s umělou trávou Multiplay nabízí nejen ten pravý dojem, jako když jdete po pravé trávě, ale zároveň poskytuje pohodlí pro Vaše chodidla a je výbornou volbou například pro vrchní vrstvy na balkonech nebo terasách. Díky provedení s rastrem má naše podložka skvělý systém odvodu vody a vysušuje se rychleji než běžná podložka.

Využití

  • Vrchní vrstva na balkon
  • Vrchní vrstva na terasu
  • Sportoviště různých typů

Výhody a vlastnosti

  • Zpříjemnění chůze po dané oblasti
  • Navození dojmu jako při chůzi po pravé trávě
  • Snadná instalace
  • Extrémní odolnost
  • Dlouhodobá pružnost
  • Skvěle tlumí nárazy a hluk
  • Velmi dobrý odvod vody

Pryžovou podložku Multiplay je vhodné pokládat na rovný povrch jako jsou štěrk, beton, dřevěná prkna na terase a další povrchy tohoto typu. Podložky je vhodné spojovat speciálními kolíky, které jsou k dostání také na našem e-shopu. Úpravu pryžových podložek na míru neprovádíme, můžete si je ale upravit podle vašich ideálních představ pomocí zalamovacího nožíku s náhradními čepelemi.

Podložka díky rastru na spodní vrstvě velice dobře odvádí vodu a je vodopropustná. Velmi dobře snáší i mráz. Životnost podložky je 12-15 let.

Pryžová dlažba puzzle červená

Pokládka a údržba pryžové dlažby

Chcete se dozvědět něco o pokládce pryžové dlažby?

Zvažujete její koupi a potřebujete nějaké doplňkové informace?

Dozvíte se informace o údržbě a pokládce dlažby.

Jak si poradit s dlažbou puzzle bez ořezávání jednotlivých puzzle zámků.

A mnoho dalších tipů a vychytávek.

Bude se Vám nějaká z těchto informací hodit?

Neváhejte a přečtěte se o nich!

Jak vybrat pryžovou podložku?

Zaujal Vás náš sortiment a nemůžete se rozhodnout, která pryžová podložka by pro Vás mohla být ta pravá, která by nejlépe posloužila Vaší činnosti a Vaší potřebě? Nebo si jen nevíte rady s výběrem správného rozměru, nebo jiného parametru pryžové podložky? V této aktualitě Vám zkusíme poskytnout univerzálního rádce pro výběr pryžových podložek.

Využití pryžových podložek

Přemýšlíte nad různými způsoby využití pryžových podložek a nemůžete přijít na to, jaké mohou mít uplatnění právě pro Vaši potřebu? Podívejte se do následující aktualitu, která je zaměřená na možnosti využití pryžových podložek a třeba najdete právě ten způsob využití, který je přesně pro Vás.

Kontaktujte nás!