Novinka

P0110

4 719 Kč s DPH

Na objednávku Zboží pro Vás zadáme do výroby. Nadále Vás budeme informovat o možném datu expedice zboží, nebo kdy si zboží můžete u nás vyzvednout. Průměrná doba expedice zboží ve stavu na objednávku je 10 pracovních dní.

ks
Pryžový skákací panák jako oživení pro každé dětské hřiště, zahradu, nebo doplněk k dalším podložkám. Protiskluzové podložky zmenšují riziko úrazu při hře. Více >>

Pryžový skákací panák je ideální doplněk pro každé dětské hřiště, nebo i zahradu. Celý set pryžového skákacího panáka obsahuje 5 ks v černé barvě, 2 ks v červené barvě a 2 ks v zelené barvě. K pryžovým podložkám nabízíme i spojovací kolíky, které jsou v ceně setu. Maximální délka složeného výrobku je 3,5 metru a maximální šířka je 1 metr.

Využití

  • Oživení Vaší zahrady nebo dětského hřiště
  • Nejen outdoorová aktivita pro děti

Výhody a vlastnosti

  • Neklouzavost
  • Snadná instalace pomocí spojovacích kolíků
  • Snížení rizika úrazu při pádu
  • Extrémní odlnost
  • Dlouhodobá pružnost

Pryžový skákací panák by měl být pokládán na čistý, rovný povrch, který je zbaven mastnoty a hrubých nečistot. Jednotlivé dlažby skákacího panáka jsou spojeny spojovacími kolíky, které jsou v balení. Úpravy podložek nejsou nutné, jsou ovšem možné zalamovacím nožíkem s náhradními čepelemi. Desky jsou odolné vůči dešti, mrazu a dalším nepříznivým podmínkám. Životnost skákacího panáka je více jak 8 let.

Barva podložky
Mix
Hmotnost
43,65 kg
Materiál
SBR pryž, EPDM pryž
Objemová hmotnost
870 kg/m3
Rozměr (mm)
500x500x30
Tloušťka (mm)
30

Jak vybrat pryžovou podložku?

Zaujal Vás náš sortiment a nemůžete se rozhodnout, která pryžová podložka by pro Vás mohla být ta pravá, která by nejlépe posloužila Vaší činnosti a Vaší potřebě? Nebo si jen nevíte rady s výběrem správného rozměru, nebo jiného parametru pryžové podložky? V této aktualitě Vám zkusíme poskytnout univerzálního rádce pro výběr pryžových podložek.

Využití pryžových podložek

Přemýšlíte nad různými způsoby využití pryžových podložek a nemůžete přijít na to, jaké mohou mít uplatnění právě pro Vaši potřebu? Podívejte se do následující aktualitu, která je zaměřená na možnosti využití pryžových podložek a třeba najdete právě ten způsob využití, který je přesně pro Vás.

Kontaktujte nás!