Novinka Náš tip

P0119

603,80 Kč s DPH

Skladem Po odeslání potvrzení objednávky Vám budeme zboží neprodleně expedovat.

ks
Pryžová podložka pod žebřík pro zajištění větší bezpečnosti pro práci ve výškách. Je vhodná pod jakýkoliv typ žebříku, je uzpůsobená na jakoukoliv šířku podstavy žebříku. Umístěna může být na různorodý povrch. Více >>

Pryžová podložka pod žebřík je praktický doplněk pro každého, kdo potřebuje pracovat ve výškách, nebo si usnadnit výstup do vyšších ploch. Naše podložka zamezuje skluzu žebříku, při stoupání na něj, dále také její dostatečná šířka pokryje rozměr každého žebříku a madlo zaručuje větší pohodlí při manipulaci.

Využití

  • Podložení různých typů žebříků a tím zabránění skluzu žebříku
    • hliníkový žebřík
    • teleskopický žebřík

Výhody a vlastnosti

  • Snížení rizika úrazu při práci ve výškách
  • Snadná manipulace
  • Dostatečná šířka pro všechny typy žebříků
  • Neklouzavost

Pryžovou podložku pod žebřík je možno umístit na trávu, dřevo, beton a další typy vyrovnaného povrchu. Podložka je odolná vůči dešti a mrazu. Případné úpravy podložky jsou možné zalamovacím nožíkem s náhradními čepelemi. Úprava tohoto typu podložky ovšem není nutná. Životnost podložky se liší podle způsobu užívání. V domácím užívání může vydržet 15 let, ve stavebnictví 8 let.

Barva podložky
Černá
Hmotnost
9 kg
Materiál
SBR pryž
Objemová hmotnost
930 kg/m3
Rozměr (mm)
1270x310x60
Tloušťka (mm)
60

Jak vybrat pryžovou podložku?

Zaujal Vás náš sortiment a nemůžete se rozhodnout, která pryžová podložka by pro Vás mohla být ta pravá, která by nejlépe posloužila Vaší činnosti a Vaší potřebě? Nebo si jen nevíte rady s výběrem správného rozměru, nebo jiného parametru pryžové podložky? V této aktualitě Vám zkusíme poskytnout univerzálního rádce pro výběr pryžových podložek.

Využití pryžových podložek

Přemýšlíte nad různými způsoby využití pryžových podložek a nemůžete přijít na to, jaké mohou mít uplatnění právě pro Vaši potřebu? Podívejte se do následující aktualitu, která je zaměřená na možnosti využití pryžových podložek a třeba najdete právě ten způsob využití, který je přesně pro Vás.

Kontaktujte nás!