Náš tip

P0115

193,60 Kč s DPH


Skladem Po odeslání potvrzení objednávky Vám budeme zboží neprodleně expedovat.

ks
Pryžová podložka pod pračku je typ antivibrační podložky, který zamezí nežádoucím otřesům, které pračku způsobuje. Prodlužuje životnost pračku i podkladu, na kterém je pračka položena. Je vhodná pod jakýkoliv typ pračky, ať už automatické pračky klasické, nebo i pračky se sušičkou. Více >>

Pryžová podložka pod pračku by neměla scházet v žádné domácnosti. Každý doma pračku potřebuje, ale nikdo nechce, aby pračka vytvářela nějaké nežádoucí otřesy, nárazy, nebo dokonce hluk, který ruší obyvatele domácnosti. S naší pryžovou podložkou pod pračku se Vám přesně tohle stávat nebude a Vaše pračka bude pracovat v naprostém klidu a tichosti. Na našem e-shopu dostupná ve dvou tloušťkách.

Využití

 • Antivibrační, tlumící podložka pod pračku a další typy praček
  • Automatická pračka
  • Pračka se sušičkou – větší rozměr naší podložky
 • Podložení pračky za účelem odstranění nežádoucích účinků 
  • Otřesy
  • Hlučné nárazy pračky

    Výhody a vlastnosti

    • Provedení ve dvou tloušťkách podle hmotnosti pračky
    • Snadné tvarování podložky pro případné úpravy
    • Odolnost vůči nárazům
    • Tlumení nárazů

    Pryžovou podložku pod pračku stačí umístit vhodným způsobem pod Vaši pračku pro zamezení nežádoucí efektů, které pračku způsobuje bez podložení. Nosnost podložky je 10 tun/m2. Případné úpravy rozměru již neprovádíme, můžete si jej ale upravit pomocí zalamovacího nožíku s náhradními čepelemi. Při poruše pračky a namočení podložky podložku dejte do suchého prostředí, nebo proschnout na vzduch. Poté můžete opět umístit pod pračku. Životnost podložky je 10-15 let, záleží na množství nežádoucích efektů pračky. 

    Barva podložky
    Černá
    Hmotnost
    4 kg, 1,62 kg
    Materiál
    SBR pryž
    Objemová hmotnost
    670 kg/m3, 730 kg/m3
    Rozměr (mm)
    600x600x6, 600x600x15
    Tloušťka (mm)
    15, 6

    Jak vybrat pryžovou podložku?

    Zaujal Vás náš sortiment a nemůžete se rozhodnout, která pryžová podložka by pro Vás mohla být ta pravá, která by nejlépe posloužila Vaší činnosti a Vaší potřebě? Nebo si jen nevíte rady s výběrem správného rozměru, nebo jiného parametru pryžové podložky? V této aktualitě Vám zkusíme poskytnout univerzálního rádce pro výběr pryžových podložek.

    Využití pryžových podložek

    Přemýšlíte nad různými způsoby využití pryžových podložek a nemůžete přijít na to, jaké mohou mít uplatnění právě pro Vaši potřebu? Podívejte se do následující aktualitu, která je zaměřená na možnosti využití pryžových podložek a třeba najdete právě ten způsob využití, který je přesně pro Vás.

    Kontaktujte nás!