Novinka

P0109

350,90 Kč s DPH

Skladem Po odeslání potvrzení objednávky Vám budeme zboží neprodleně expedovat.

ks
Pryžová dlažba s umělou trávou puzzle je perfektní volbou pro venkovní dlaždice, ať už se jedná o dlažbu na terasu nebo dlažbu na balkon. Díky vrchní vrstvě s umělou trávou navodí dojem jako u opravdové trávy. Dá se také využít pod různé pergoly, či do altánků. Více >>

Pryžová dlažba s umělou trávou puzzle je ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít vkusně zařízenou dlažbu na balkonech, terasách a dalších různých variantách domácího použití, kromě vkusného a pěkného zevnějšku nabízí pryžová dlažba puzzle i spoustu skvělých vlastností, které ocení nejeden zákazník. K dispozici jsou 4 varianty dlažby.

Využití

  • Vrchní vrstva na balkon
  • Vrchní vrstva na terasu
  • Vrchní vrstva pod pergolou
  • Vrchní vrstva do různých přístřešků, altánků
  • Případné sportovní využití

Výhody a vlastnosti

  • Zpříjemnění chůze po dané oblasti
  • Extrémní odolnost
  • Dlouhodobá pružnost
  • Skvěle tlumí nárazy a hluk
  • Skvělé estetické řešení

Pryžovou dlažbu puzzle je vhodné pokládat na betonový, čistý podklad, kam se poté podložky lepí polyuretanovým lepidlem. Další variantou je zhutněný štěrk a dřevěná, terasová prkna. Nosnost podložek je 3 tuny na 1 m2. Úpravy podložek neprovádíme, můžete si je ale upravit sami, a to zalamovacím nožíkem s náhradními čepelemi, přímočarou pilkou s jemným lupínkem, nebo jakýmkoliv dalším řezným nástrojem. Podložky jsou velice odolné i vůči mrazu, dešti a dalším extrémním podmínkám. Dlažba v této kvalitě bývá používána i na dětských hřištích, kdy je dlažba zatěžována a vystavena venkovnímu prostředí celoročně. Životnost podložek se odvíjí podle jejich používání. Průměrná životnost podložky je 10-15 let.

 

Barva podložky
Zelená
Hmotnost
6 kg
Materiál
SBR pryž
Objemová hmotnost
1000 kg/m3
Rozměr (mm)
500x500x25
Tloušťka (mm)
25
Pryžová dlažba puzzle červená

Pokládka a údržba pryžové dlažby

Chcete se dozvědět něco o pokládce pryžové dlažby?

Zvažujete její koupi a potřebujete nějaké doplňkové informace?

Dozvíte se informace o údržbě a pokládce dlažby.

Jak si poradit s dlažbou puzzle bez ořezávání jednotlivých puzzle zámků.

A mnoho dalších tipů a vychytávek.

Bude se Vám nějaká z těchto informací hodit?

Neváhejte a přečtěte se o nich!

Jak vybrat pryžovou podložku?

Zaujal Vás náš sortiment a nemůžete se rozhodnout, která pryžová podložka by pro Vás mohla být ta pravá, která by nejlépe posloužila Vaší činnosti a Vaší potřebě? Nebo si jen nevíte rady s výběrem správného rozměru, nebo jiného parametru pryžové podložky? V této aktualitě Vám zkusíme poskytnout univerzálního rádce pro výběr pryžových podložek.

Využití pryžových podložek

Přemýšlíte nad různými způsoby využití pryžových podložek a nemůžete přijít na to, jaké mohou mít uplatnění právě pro Vaši potřebu? Podívejte se do následující aktualitu, která je zaměřená na možnosti využití pryžových podložek a třeba najdete právě ten způsob využití, který je přesně pro Vás.

Kontaktujte nás!