O nás

Základní údaje společnosti

Název společnosti: DG Tip, spol. s r.o.

Sídlo společnosti: K terminálu 2, 619 00 Brno

IČO: 41605403

DIČ: CZ41605403

Základní jmění: 25 000 000 Kč

Společnost zapsána v OR u KOS v Brně, oddíl C, vložka 2734 

Bankovní spojení: 2900031186/2010 - FIO banka, a.s.

 

O firmě DG Tip

DG Tip, spol. s r.o. je ryze česká společnost, která se od svého založení specializuje na nákup a přímý dovoz zboží a jeho následný prodej.

Firma byla založena v roce 1991 v Brně, kde má své hlavní sídlo dodnes. V červnu 2005 se společnost přestěhovala do zcela nově vybudovaného areálu v Brně - Horních Heršpicích. Jeho součástí jsou moderní skladovací prostory, které nám umožňují rychlou a efektivní expedici zboží k našim zákazníkům.

Kromě svého sídla v Brně, odkud jsou expedovány všechny zakázky, má společnost své obchodní zastoupení v Plzni a Veselí nad Moravou.

Dceřiná společnost funguje také na Slovensku v Bratislavě.

 

E-shop pryžovépodložky.cz

E-shop s pryžovými podložkami byl založen za účelem prodeje kvalitních gumových podložek, desek, dlaždic a dalších pryžových výrobků, které budeme schopni nabídnout širokému spektru klientů - od koncových zákazníků a domácností, přes řemeslníky a realizační firmy, až po velké společnosti a veřejný sektor.

Nabízené zboží je pečlivě vybrané od nejlepších tuzemských výrobců a neustále dbáme na maximální možnou kvalitu dodávaného materiálu.

V našem sortimentu můžete najít široké spektrum gumových produktů, které najdou své uplatnění v každé domácnosti, na zahradách, balkonech, ve sportovních centrech, dílnách a v dalších prostorech


Odkaz na novinky a články najdete zde: https://www.pryzovepodlozky.cz/news
Galerie realizací našich produktů: https://www.pryzovepodlozky.cz/galerie