Budova 5

Základní údaje

Název společnosti:  DG Tip, spol. s r.o.
Sídlo společnosti:  K terminálu 2, 619 00 Brno
IČO:  41605403
DIČ: CZ41605403
Základní jmění:  25 000 000 Kč

Společnost zapsána v OR u KOS v Brně, oddíl C, vložka 2734 
Bankovní spojení: 2900031186/2010 - FIO banka, a.s.

 

O DG Tip

 

DG Tip, spol. s r.o. je ryze česká společnost, která se od svého založení specializuje na nákup a přímý dovoz reklamního zboží, jeho potisk a následný prodej.
Firma byla založena v roce 1991 v Brně, kde má své hlavní sídlo dodnes. V červnu 2005 se společnost přestěhovala do zcela nově vybudovaného areálu v Brně - Horních Heršpicích. Jeho součástí je tiskárna vybavená nejmodernějšími tiskařskými stroji pro všechny běžně používané technologie značení reklamních předmětů a také skladovací prostory, které nám umožňují rychlou a efektivní expedici zboží k našim zákazníkům.
Kromě svého sídla v Brně, odkud jsou expedovány všechny zakázky, má společnost své obchodní zastoupení v Praze, Plzni a Veselí nad Moravou. Dceřiná společnost funguje také na Slovensku v Bratislavě.

 

O pryžovépodložky.cz

 

Značka pryžovépodložky.cz byla založena za účelem prodeje pryžových podložek, gumových podložek a dalších pryžových komponentů, které mohou posloužit ať už nějaké další společnosti, nebo najít své uplatnění u koncového zákazníka. Zboží, které na našich stránkách nabízíme je dodávané od vybraných českých dodavatelů, kde dbáme na maximální kvalitu.

V našem sortimentu můžete nalét zastoupení širokého spektra odvětví a typů podložek. Můžete nalézt podložky ze sportovního odvětví, podložky do domácího používání, na terasy, podložky s umělým trávníkem a dokonce i univerzální podložky, které poslouží téměř keždému účelu.

Dále pro Vás píšeme řadu aktualit, tipů a  návodů, které můžete nalézt pod odkazem níže.

https://www.pryzovepodlozky.cz/news

Jak to u nás vypadá se můžete dozvědět v naší galerii.

https://www.pryzovepodlozky.cz/galerie

Proč práve pryžovépodložky.cz ?

  • protože jsme jedinečný internetový obchod zaměřující se na pryžové podložky a další pryžové doplňky
  • protože jsme spolehliví a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně

Co děláme?

Specializujeme se na prodej pryžových podložek a dalších pryžových doplňku a komponentů.

Co u nás můžete najít?

U nás můžete najít široký sortiment pryžových podložek, pryžových výrobků a dalších gumových podložek. Najdete u nás zastoupení různých odvětví, kde najdou pryžové podložky své uplatnění.

Ke stažení

Kontaktujte nás!