Kouzlo pryžových podložek spočívá právě v rozmanitosti jejich použití, najdou své zastoupení i na mnoha místech, kde by je člověk nečekal a přesto jsou nedílnou součástí jednotlivých odvětví, kde své důležité místo mají.

Domácí a zahradní použití

V domácnostech se pryžová podložka využít hned několika způsoby. Jedním z nich může být například podložení pračky. Díky podložením pračky pryžovou podložkou jsou nárazy pračky šetrné k vrstvě pod pryžovou podložkou a prodlužují tak její životnost. Zajistí pevné usazení pračky na svém místě a tlumí vibrace, které vznikají při jejím provozu.

Víceúčelově může být využita pryžová dlažba, která je dostupná v různých formátech. Podložit si balkón, terasu, obložit bazén na zahradě nebo sestrojit jednoduché hřiště pro děti můžete pomocí pryžových dlažeb a je jen na Vás, kterou dlažbu si vyberete. Na výběr máte např. pryžovou desku zámkovou, pryžovou desku, pryžovou desku s rastrem, nebo také pryžovou podložku ve formátu puzzle.

Jak může být z názvu patrné, tak protiskluzová pryžová podložka pod žebřík je pomocníkem komukoliv, kdo potřebuje postavit žebřík na nestabilní povrch a může k tomu využít právě naší podložku, díky které se stane jeho práce mnohem bezpečnější.

No a jako poslední zasáhneme i trochu do sportovního odvětví. Využití u nás najdou i milovníci domácího cvičení a domácích posiloven, kdy si mohou podložit například podložit rotoped, orbitrek, nebo si podložku dát pod domácí činky a vytvořit si tu pravou atmosféru pro domácí cvičení.

 

Pro stavebnictví a průmysl

V tomto odvětví můžete najít uplatnění pro naši antivibrační desku, která může najít uplatnění při podkladu pro betonové základy velkých strojů, nebo podložit samostatné velké stroje, které způsobují nežádoucí vibrace a dokonce i otřesy. Díky antivibrační desce se prodlouží životnost jak budovy, nebo místa, kde je stroj umístěn, tak i samotného stroje.

 

Sportovní využití

Využití pro pryžové podložky určitě najdou i sportovní nadšenci. Naše pryžové podložky jsou ideální podkládkou do sportovních center, nebo také mohou najít využití v domácích posilovnách. Oblíbenou formou této pryžové podložky, která je dostupná s 10 % barevným vsypem je formát puzzle, kde není nutnost lepení podložek a samotné pokládání pryžové dlažby je tak mnohem pohodlnější, jednodušší a zábavnější. Díky tomu, že tento typ povrchu je konstruován pro profesionální sportovní zařízení, tak je spornou výhodou jeho odolnost vůči nárazům těžkých činek, stabilita pod těžké stroje, nebo prostě jen pohodlí domácí posilovny.

Je jen na Vás, pro který typ pryžové podložky se rozhodnete, že je pro Vás ten pravý.