Hlavním kritériem, kterým by se měl každý uživatel pryžové podložky řídit je to, za jakým účelem pryžovou podložku hledáte. Nápomocné v tomto problému mohou být naše kategorie v horním menu, které máme roztříděné už podle typu využití pryžové podložky. Přesto Vám níže nabízíme krátké shrnutí, která kategorie splňuje kritéria jednotlivých využití pryžových podložek.

 

  • Potřebuji si podložit žebřík na klouzavém povrchu pro pohodlnou práci - dům a zahrada
  • Pračka vytváří nežádoucí otřesy a chci, aby praní bylo šetrnější jak pračce, tak k podlaze, na které je pračka položena - dům a zahrada
  • Chci si podložit rotoped, orbitrek, činky, nebo jiný cvičební přístroj - sportovní využití
  • Potřebuji podložit čerpadlo nebo jiný těžký přístroj, aby nevytvářelo nežádoucí otřesy - průmysl a stavebnictví

 

Jakmile si zvolíte vhodnou kategorii, tak následně vybere produkt, který přesně odpovídá Vašim potřebám. V jednotlivých kartách produktů naleznete všechny možné způsoby jejich využití, ovšem nikdo se nebrání fantazii každého, kdo s pryžovými podložkami nějak zachází. Při výběru pryžové podložky dbejte i na to, jak velkou plochu chcete pokrýt. U některých produktů je také možné si zvolit přesné rozměry podložky tak, aby se docílilo těm nejpřesnějším požadavkům každého zákazníka.

 

Oblíbenou variantou se rostoucím tempem stávají pryžové podložky puzzle. Díky tomuto formátu je samotná pokládka mnohem jednodušší a zúčastnit se jí tak může celá rodina. Pryžové podložky ve formátu puzzle máme dostupné v několika barvách v kategoriích dům a zahrada a také v kategorii podložky s umělou trávou.

 

Podělte se s námi o Váš názor v diskuzi, nebo poraďte i vy sami ostatním zákazníkům nějaké další postupy při výběru pryžových podložek.

Zde všechny varianty výsledků posledního kola:

Jestli vyhraje USA a Česká republika, postupuje USA a Česká republika
Jestli vyhraje USA a ŘeckoŘecko vyhraje maximálně o 11 bodů, postupuje USA a Česká republika
Řecko vyhraje o 12 a více bodů, postupuje USA a Řecko
Jestli vyhraje Brazílie a Česká republikaBrazílie vyhraje o 21 a méně bodů, postupuje USA a Česká republika
Brazílie vyhraje o 22 a více bodů, postupuje Brazílie a Česká republika
Jestli vyhraje Brazílie a Řecko, postupuje Brazílie a USA.
Anketa

Byla Vám nějaká z rad užitečná?

Ano 96%
Ne 4%
Hlasovalo: 52

Diskuse