Zátěžové podložky FloorFit využijete doma i v tělocvičnách a fitness centrech jako ochranu před poškozením podlahy. Ke snížení hluku a otřesů je můžete umístit pod jednotlivé cvičební nářadí, činky, rotopedy, veslařské trenažéry a další fitness pomůcky. 
Pevné gumové podložky se uplatní také pod bazénem nebo vířivkou. Guma srovná drobné nerovnosti, ochrání bazén před kamínky či drobnými ostrými předměty a zároveň slouží jako izolace. U bazénů s měkkým dnem gumový podklad zajišťuje větší pohodlí a tlumí nárazy při dovádění v bazénu, u vířivých bazénů a vířivek tlumí vibrace.

Chraňte podlahy, stroje i činky před poškozením a zbytečným opotřebením.

Cvičíte doma nebo provozujete posilovnu či fitness? Pak je velmi důležité, v jakém stavu je podlaha, na které cvičíte nebo sportujete. Příliš tvrdá podlaha neudělá vašim kloubům dobře, stroje na ní budou hlučné, činky vám zničí podlahu a samy se poškodí. Ušetřete raději spoustu peněz a chraňte své zdraví - podložte stroje, místa pro cvičení nebo práci s činkami, objednejte si zátěžové FITNESS podložky. Patří k nejodolnějším na trhu, snesou vysokou zátěž, nekloužou, brání vibracím a tlumí hluk. Odolnost vaší podlahy se zvýší, vaše cvičení bude příjemnější.