V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z dostatečného množství doprav a plateb, pro zajištění maximální spokojenosti s našimi službami a hlavě s pryžovými podložkami a dalším sortimente, který si u nás objednáte.

Doprava

Osobní odběr - Osobní odběr na centrále firmy v Brně - Horních Heršpicích, K Terminálu 687/2, denně v pracovní dny 8,00 - 16,30. Na osobním odběru se vždy dohodněte předem.

Česká pošta (balík do ruky) - Kusová přeprava zásilek do 300 kg, cena poměrně k hodnotě objednávky, minimálně však 120 Kč (plus DPH) a maximálně 1 200 Kč (plus DPH). Balíky podané prostřednictvím České pošty můžete sledovat na adrese http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php Platí pouze pro zásilky do ČR, zásilky na Slovensko vyřizujeme pouze prostřednictvím spedice Geis.

GEIS Global Logistic - Kurýrní služba pro paletovou přepravu zásilek nad 300 kg. Vhodná forma dopravy i pro velmi objemné a těžké zakázky. Cena poměrně k hodnotě objednávky, minimálně však 1 200 Kč (plus DPH).

Pozn.: Konečná cena při výběru dopravy GEIS Global Logistic se vám vypočítá v košíku.

Platební metody

Úhrada bankovní převodem předem - Platba předem, bankovním převodem po dokončení objednávky.

Úhrada v hotovosti nebo kartou při osobní odběru - Platba v  hotovosti nebo kartou při osobním odběru ze skladu v Brně. Na osobním odběru se vždy dohodněte předem.

GoPay - Úhrada přes platební bránu GoPay z vybraných bank.

Platba na dobírku - GEIS kurýrní služba - platba na dobírku u GEIS Global Logistic je zpoplatněna ve výši 80,- Kč.

Platba na dobírku - Česká pošta - platba na dobírku u České pošty je zpoplatněna ve výši 29,- Kč.