Chraňte podlahy, stroje i činky před poškozením a zbytečným opotřebením.

Chraňte své podlahy, stroje i činky před poškozením a zbytečným opotřebením

Cvičíte doma nebo provozujete posilovnu či fitness? Pak je velmi důležité, v jakém stavu je podlaha, na které cvičíte nebo sportujete. Příliš tvrdá podlaha neudělá vašim kloubům dobře, stroje na ní budou hlučné, činky vám zničí podlahu a samy se poškodí. Ušetřete raději spoustu peněz a chraňte své zdraví - podložte stroje, místa pro cvičení nebo práci s činkami pomocí našich zátěžových FITNESS podložek. Patří k nejodolnějším na trhu, snesou vysokou zátěž, nekloužou, brání vibracím a tlumí hluk. Odolnost vaší podlahy se zvýší, vaše cvičení bude příjemnější.

Barevné vsypy pro atraktivnější vzhled

Základní podložky jsou celé černé, ovšem pokud hledáte oživení v barevném vzhledu, můžeme vám nabídnout čtyři další barevné kombinace vsypů v červené, modré, zelené a bílé barvě. Snažíme se všechny kombinace držet skladem, ale i když jsme zrovna vyprodaní a musíme zboží doobjednat, je to většinou otázka jen 1-2 týdnů.

Rovné hrany nebo jednoduchý zámek ve tvaru PUZZLE

Pokud potřebujete podložit třeba jen domácí rotoped nebo veslovací trenažér, je nejjednodušší volbou obdélníková podložka, u které jen zvolíte sílu podle váhy stroje. Pokud ale chcete pokrýt větší plochu, nebo chcete mít mezi deskami položenými vedle sebe co nejmenší spáry, zvolte desky se zámky ve tvaru puzzle. Zátěžové podložky PUZZLE lehce seskládáte do sebe a vznikne vám rovná plocha bez mezer. Okraje stačí oříznout řezacím nožem.

Zátěžové podložky jsou extrémně houževnaté

Zátěžové podložky jsou vyráběny z kvalitní pryže, která nemění vlastnosti ani v extrémních podmínkách. Guma je odolná proti vlhkosti i výkyvům teplot, nevadí jí prach a výborně odolává deformaci v tlaku. Bude chránit podlahu i vaše stroje a činky také tím, že tlumí nárazy a vibrace a snižuje hlučnost. A navíc je to příjemně teplý povrch. 

Snadná pokládka i manipulace

Ani obdélníkové pláty, ani podložky s puzzle zámečky není nutné na stávající povrch lepit, takže ušetříte spoustu práce i peněz za odbornou pokládku. Navíc jsou díky tomu naše zátěžové podložky snadno mobilní - pokud potřebujete změnit dispozici, jednoduše je přemístíte nebo posunete. Pokud náhodou nějakou část zničíte dříve, jednoduše vyměníte jen potřebný díl. 

Výhodou je i nízká hmotnost, podle velikosti a tvaru podložek se pohybuje cca od tři do osmnácti kil. Dokážeme vám je poslat jako běžný balík či několik balíků, ve větším množství samozřejmě také na paletách, ovšem při pokládce jednotlivých kusů to zvládnete i bez pomocníka. 

Zvolte si vlastní sílu podložky

Standardně nabízíme zátěžové podložky o síle 8 nebo 10 milimetrů, máme zkušenost, že pro většinu aktivit je tato síla dostatečná a v této tloušťce jsou podložky současně odolné i levné. Na objednávku vám však dokážeme zajistit i podložky o síle až 16 milimetrů, pro tu nejvyšší úroveň zátěže. Podložky lze samozřejmě také vrstvit na sebe.

Kde všude se Vám budou zátěžové FITNESS podložky hodit

Řadu výhod jsme už popsali výše. Když to máme shrnout, podložky jsou vysoce funkční, dobře vypadají, snadno se udržují, chrání vaši podlahu i vaše klouby, tlumí vibrace a omezují hluk. Hodí se tedy domů i do profesionálních provozů, kde se cvičí a sportuje, a kde by samotná podlaha bez zátěžových podložek působila řadu problémů.

Umístíte je s úspěchem pod většinu strojů v domácí i veřejné posilovně, fitku a tělocvičně. Hodí se pod stojany na činky a pro odhozy činek, stejně jako na cvičení s vlastní vahou.